О передаче самолетов АН-28 на баланс Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2000 года N 1086
В целях обеспечения воздушного сообщения столицы Республики Казахстан города Астаны с близлежащими областными центрами и населенными пунктами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить передачу двух самолетов АН-28 с баланса Актюбинского высшего военного училища на баланс Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан определить эксплуатанта данных судов с возложением на него обязательств по расширению географии воздушных сообщений с новой столицей.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

АН-28 ұшақтарын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің балансына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 шілде N 1086
Қазақстан Республикасының елордасы Астана қаласының таяу облыс орталықтарымен және елді мекендермен әуе қатынасын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен екі АН-28 ұшағын Ақтөбе жоғары әскери училищесінің балансынан Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің балансына беруді қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
оған жаңа астананың әуе қатынасы географиясын кеңейту жөніндегі
міндеттемелерді жүктей отырып, осы әуе кемелерін пайдаланушыны анықтасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.