О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2000 года N 1103
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 июля 2000 года N 1103
Изменения и дополнение, которые вносятся
в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1.(Пункты 1 и 2 утратили силу - постановлением Правительства РК от 17
августа 2000 г. N 1269
P001269_
)
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24
апреля 2002 г. N 470
P020470_
)
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 25 шілде N 1103
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 25 шілдедегі
N 1103 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру
1.
2.
ЕСКЕРТУ. 1, 2-тармақтары күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2000.08.17.
N 1269 қаулысымен.
P001269_
3.
ЕСКЕРТУ. 3-тармағы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2002.04.24.
N 470 қаулысымен.
P020470_
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.