О предприятиях "Рудоуправление N 3", "Рудоуправление N 4" и "Рудоуправление N 5"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2000 года N 1349
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать предприятия "Рудоуправление N 3", "Рудоуправление N 4" Акмолинской и "Рудоуправление N 5" Северо-Казахстанской областей.
2. Министерству государственных доходов Республики Казахстан и акционерному обществу "Агентство по реорганизации и ликвидации предприятий" (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить ликвидацию предприятий "Рудоуправление N 3", "Рудоуправление N 4" и "Рудоуправление N 5".
Сноска. Пункт 2 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 585 P010585_ .
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) совместно с Министерством финансов внести на рассмотрение Бюджетной комиссии по формированию проекта республиканского бюджета на 2001 год вопрос о включении расходов на погашение задолженностей по заработной плате и выплатам по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью, связанному с выполнением трудовых обязанностей, работникам государственных предприятий, указанных в пункте 1 настоящего постановления, с учетом капитализации;
2) начиная с 2001 года, в установленном законом порядке обеспечить получение работниками ликвидируемых предприятий "Рудоуправление N 3", "Рудоуправление N 4" и "Рудоуправление N 5" причитающихся выплат.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1311 P981311_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Уранликвидрудник" следующие дополнения:
преамбулу после слов "N 3 (поселок Заозерный)" дополнить словами ", N 4 (поселок Красногорский) Акмолинской области";
абзац шестой пункта 2 после цифры "3" дополнить словами: ", N 4 Акмолинской области".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

"N 3 кеніш басқармасы", "N 4 кеніш басқармасы" және "N 5 кеніш басқармасы" кәсіпорындары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 6 қыркүйек N 1349
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ақмола облысының "N 3 кенiш басқармасы", "N 4 кенiш басқармасы" және Солтүстiк Қазақстан облысының "N 5 кенiш басқармасы" кәсiпорындары таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кіріс министрлігі мен "Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру және тарату жөнiндегі агенттігi" акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша) "N 3 кенiш басқармасы", "N 4 кенiш басқармасы" және "N 5 кенiш басқармасы" кәсiпорындарының заңнамада белгіленген тәртiппен таратылуын қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.02. N 585
қаулысымен. P010585_
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі:
1) Қаржы министрлiгімен бiрлесiп 2001 жылға арналған республикалық бюджеттiң жобасын қалыптастыру жөнiндегi бюджеттiк комиссияның қарауына, осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк кәсiпорындардың қызметкерлерiне капиталдандыруды ескере отырып, жалақы жөнiндегi берешектердi өтеуге және еңбек мiндеттерiн орындаумен байланысты өмiрлерi мен денсаулықтарына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердiң шығыстарын енгiзу туралы мәселенi енгізсiн;
2) 2001 жылдан бастап, заңнамада белгiленген тәртiппен таратылатын "N 3 кенiш басқармасы", "N 4 кенiш басқармасы" және "N 5 кенiш басқармасы" кәсіпорындары қызметкерлерiнiң тиесiлi төлемдерiн алуын қамтамасыз етсiн.
4. "Уранликвидрудник" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1311 P981311_ қаулысына мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
кiрiспесi Ақмола облысындағы N 3 (Заозерный поселкесi) және N 4
(Красногорский поселкесi) және Солтүстiк Қазақстан облысындағы N 5
(Саумалкөл поселкесi)" деген сөздермен басталып, одан әрi мәтін бойынша
жазылсын;
2-тармақтың алтыншы абзацындағы "Солтүстiк Қазақстан облысындағы N 3"
және N 5" деген сөздер "Ақмола облысындағы N 3, 4 және Солтүстiк Қазақстан
облысындағы N 5" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.