О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 1464
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 463 P990463_ "О проведении первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 142):
в пункте 1 цифру "2002" заменить цифрой "2003";
в пункте 4 цифры "2001-2003" заменить цифрами "2001-2004";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2000 года N 830 P000830_ "О подготовке, проведении и обработке материалов первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 25, ст. 290):
в абзаце втором пункта 2 цифру "2001" заменить цифрой "2002";
в абзаце третьем пункта 2 слова "до 1 августа 2001 года" заменить
словами "до 1 июля 2002 года";
в пункте 4 слова "1 октября 2001 года" заменить словами "1 июля 2002
года";
в пункте 8 слова "с сентября 2002 года" заменить словами "с января
2003 года";
в пункте 9 цифры "2000-2003" заменить цифрами "2000-2004".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қыркүйек N 1464
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24-сәуірдегі N 463 P990463_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 142-құжат):
1-тармағындағы "2002" деген сан "2003" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармағындағы "2001-2003" деген сандар "2001-2004" деген сандармен ауыстырылсын.
2) "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын әзірлеу, жүргізу және материалдарын өңдеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 маусымдағы N 830 P000830_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 25, 290-құжат):
2-тармағының екінші абзацындағы "2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
2-тармағының үшінші абзацындағы "2001 жылдың 1 тамызына дейін" деген
сөздер "2002 жылдың 1 шілдесіне дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармағындағы "2001 жылдың 1 қазаны" деген сөздер "2002 жылдың 1
шілдесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармағындағы "2002 жылдың қыркүйегінен бастап" деген сөздер "2003
жылдың қаңтарынан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармағындағы "2000-2003" деген сандар "2000-2004" деген сандармен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.