О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1816
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2000 года N 1491
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1816 P991816_ "О выдаче разрешения на вывоз снежного барса в зоологический парк Осака Японии" следующие изменения:
в названии постановления:
слова "выдаче разрешения на вывоз" заменить словом "вывозе";
слово "Осака" заменить словом "Тама";
в пункте 1:
слова "выдать Управлению Делами Президента Республики Казахстан разрешение на вывоз" заменить словами "организовать вывоз";
слово "Осака" заменить словом "Тама";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию), Министерству иностранных дел Республики Казахстан и Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке оказать содействие в
вывозе снежного барса из Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 1816 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 2 қазан N 1491
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жапонияның "Осака" зоологиялық паркіне барыс әкетуге рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 1816 P991816_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауындағы:
"әкетуге рұқсат беру" деген сөздер "әкету" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Осака" деген сөз "Тама" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасына "Осака" зоологиялық паркінің коллекциясын толықтыру үшін Қазақстан Республикасынан Жапонияға барыс әкетуге рұқсат етсін" деген сөздер "Осака" зоологиялық паркінің коллекциясын толықтыру үшін Қазақстан Республикасынан Жапонияға барыс әкетуді ұйымдастырсын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Осака" деген сөз "Тама" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім
бойынша), Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі және
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті
заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасынан барысты әкетуге
көмек көрсетсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.