Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 2000-летнего юбилея города Тараза
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1628. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 марта 2002 г. N 307 ~P020307
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1141 P001141_ "О подготовке празднования 2000-летнего юбилея города Тараза" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 2000-летнего юбилея города Тараза.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 2000 года N 1628
План
мероприятий по подготовке и проведению
2000-летнего юбилея города Тараза
---------------------------------------------------------------------------
N !        Мероприятие              ! Ответственные ! Срок исполнения
п/п!                                 ! за исполнение !
---------------------------------------------------------------------------
1  Осуществить научно-                   МКИОС           сентябрь
исследовательские, проектные и                        2001 года
реставрационные работы по
мавзолеям Айша-Биби и Бабаджа-
хатун в селе Айша-биби; Карахана
и Даутбека в городе Таразе
2  Провести Международную научно-       МКИОС, МОН       октябрь
практическую конференцию с                            2001 года
участием ученых Казахстана и
иностранных государств в городе
Таразе
3   Провести концерт мастеров искусств   МКИОС, аким      октябрь
Казахстана и театрализованное        Жамбылской       2001 года
представление в городе Таразе        области
4   Организовать Международный           МКИОС,           октябрь
круглый стол, выставку "Тараз-       МИД              2001 года
2000" в Штаб-квартире ЮНЕСКО
(Париж)
5   Провести Международный фестиваль     МКИОС, аким      октябрь
традиционной музыки                  города Астаны    2001 года
тюркоязычных стран в городе
Астане
_________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Тараз қаласының 2000 жылдық мерейтойына әзірлік және өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 30 қазан N 1628. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.15. N 307 қаулысымен. ~P020307
"Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге әзірлік туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1141
P001141_
қаулысына
сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Тараз қаласының 2000 жылдық мерейтойына
әзірлік және өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күніне бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 қазандағы
N 1628 қаулысымен
бекітілген
Тараз қаласының 2000 жылдық мерейтойына әзірлік
және өткізу жөніндегі іс-шаралардың
жоспары
________________________________________________________________________
Р/с  !          Іс-шара             !   Жауапты    ! Орындалу
N   !                              ! орындаушылар !  мерзімі
________________________________________________________________________
1     Айша-Бибі селосындағы           МАҚМ           2001 жылғы
Айша-Бибі және Бабаджа-Хатун,                   қыркүйек
Тараз қаласындағы Қарахан және
Дәуітбек кесенелері бойынша
ғылыми-зерттеу, жобалау және
қайта қалпына келтіру жұмыстарын
жүзеге асыру
________________________________________________________________________
2     Тараз қаласында Қазақстан       МАҚМ,          2001 жылғы
және шет мемлекеттер ғалым.     БҒМ               қазан
дарының қатысуымен халықаралық
ғылыми-практикалық конференция
өткізу
________________________________________________________________________
3     Тараз қаласында Қазақстан        МАҚМ,            2001 жылғы
өнер шеберлерінің концертін      Жамбыл            қазан
және театрландырылған            облысының әкімі
көрінісін өткізу
________________________________________________________________________
4     ЮНЕСКО-ның штаб-пәтерінде        МАҚМ,            2001 жылғы
(Париж) халықаралық дөңгелек     СІМ                қазан
үстел, "Тараз-2000" көрмесін
ұйымдастыру
________________________________________________________________________
5     Астана қаласында халықаралық     МАҚМ,             2001 жылғы
түркі тілдес елдердің дәстүрлі   Астана қаласының    қазан
музыкасының халықаралық           әкімі
фестивалін өткізу
________________________________________________________________________
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.