О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2000 года N 1341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1640
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2000 года N 1341 "О государственном закупе зерна урожая 2000 года" следующие изменения:
1) в пункте 1:
слова "570 000 (пятьсот семьдесят тысяч)" заменить словами "500 000 (пятьсот тысяч)";
слова "70 (семьдесят) и 75 (семьдесят пять)" заменить словами "80 (восемьдесят) и 85 (восемьдесят пять)";
2) в Правилах о порядке государственного закупа зерна урожая 2000 года, его хранения и реализации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5:
слова "70 (семьдесят)" заменить словами "80 (восемьдесят)";
слова "5. Стекловидность, %                  не менее 50
6. Обесцвеченность, (степень)         не ниже 1"
заменить словами
"5. Стекловидность, %                  не ограничивается
6. Обесцвеченность, (степень)         допускается 1 и 2";
в пункте 6:
слова "75 (семьдесят пять)" заменить словами "85 (восемьдесят пять)";
слова "3. Массовая доля клейковины, %        не менее 28"
заменить словами
"3. Массовая доля клейковины, %        не менее 25".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 қыркүйектегі N 1341 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 қазан N 1640
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000 жылғы егіннің астығын мемлекеттік сатып алу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 қыркүйектегі N 1341
P001341_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"570 000 (бес жүз жетпіс мың)" деген сөздер "500 000 (бес жүз мың)
деген сөздермен ауыстырылсын;
"70 (жетпіс) және 75 (жетпіс бес)" деген сөздер "80 (сексен) және 85
(сексен бес) деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген 2000 жылғы егіннің астығын
мемлекеттік сатып алу, оны сақтау және сату тәртібі туралы ережедегі:
5-тармағындағы "70 (жетпіс)" деген сөз "80 (сексен)" деген сөзбен
ауыстырылсын;
"5. Дән жылтырлығы, %                   50-ден кем емес
6. Түссіздігі, (дәрежесі)              1-ден төмен емес"
деген сөздер
"5. Дән жылтырлығы, %              шек қойылмайды
6. Түссіздігі, (дәрежесі)       1 мен 2-ге рұқсат етіледі"
деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармағындағы "75 (жетпіс бес)" деген сөздер "85 (сексен бес)" деген
сөздермен ауыстырылсын;
"3. Дән маңызының көлемдік үлесі, %     28-ден кем емес"
деген сөздер
"3. Дән маңызының көлемдік үлесі, %     25-тен кем емес"
деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.