О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 1687
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621
U973621_
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан
от 20 августа 1997 года N 3621
В целях дальнейшего развития фармацевтического сектора Республики Казахстан в рамках долгосрочной стратегии "Казахстан - 2030" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621 U973621_ "О Государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 39, ст. 367) следующее дополнение:
в приложении 1 к Государственной программе развития фармацевтической
и медицинской промышленности Республики Казахстан, утвержденной
вышеназванным Указом:
в строке, порядковый номер 12, графы 4, 5, 6 и 7 дополнить строкой
следующего содержания:
"Казахстанско-бельгийское             4,0 млн.$      2000     2000
совместное предприятие "Екафарма"     инвестиции                   ".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 қараша N 1687
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621
U973621_
Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы
N 3621 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
"Қазақстан - 2030" ұзақ мерзімді стратегиясы шеңберінде Қазақстан Республикасының фармацевтік секторын одан әрі дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 U973621_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 39, 367-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының
фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік
бағдарламасының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 12-жолдың 4, 5, 6 және 7-бағандары мынадай мазмұндағы
жолмен толықтырылсын:
"Екафарма"              4,0 млн.$             2000  2002
қазақстан-бельгия            инвестициялар
бірлескен кәсіпорны                                        ".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.