О введении временных защитных мер при импорте отдельных видов ковров и прочих текстильных напольных покрытий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 1690. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 1690 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года  Z980337_  "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" в целях создания равных конкурентных условий на внутреннем рынке и поддержки отечественных производителей с учетом осуществляемого разбирательства по заявлению хозяйствующего субъекта Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести временные защитные меры сроком на шесть месяцев на импорт товаров согласно приложению.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан до завершения процедуры проводимого разбирательства в установленном законодательством порядке обеспечить лицензирование импорта товаров согласно приложению.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан вносить на депозит временные защитные пошлины, взимаемые сверх действующей ставки таможенной пошлины при импорте товаров, в размерах согласно приложению.
4. Комитету по антидемпинговому контролю Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном законодательством порядке Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан и Исполнительный комитет Содружества Независимых государств о введении Республикой Казахстан временных защитных мер.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 2000 года N 1690
Перечень товаров,
ввозимых на территорию Республики Казахстан,
по отношению к которым вводятся временные
защитные пошлины
---------------------------------------------------------------------------
Наименование товара           ! Код товара по !Ставка временной защитной
! ТН ВЭД СНГ    !пошлины (в % от
!               !таможенной стоимости
!               !либо в ЕВРО)
---------------------------------------------------------------------------
Тканые ковры и прочие                5702 31        30, но не менее
текстильные напольные покрытия                     2 ЕВРО за 1 кв. м
ворсовые, нетафтинговые или
нефлокированные, неотделанные из
овечьей шерсти или тонкой шерсти
животных
Тканые ковры и прочие                5702 39        30, но не менее
текстильные напольные покрытия                     2 ЕВРО за 1 кв. м
ворсовые, нетафтинговые или
нефлокированные, неотделанные из
прочих текстильных материалов
Тканые ковры и прочие                5702 41        30, но не менее
текстильные напольные покрытия                     2 ЕВРО за 1 кв. м
ворсовые, нетафтинговые или
нефлокированные, неотделанные из
овечьей шерсти или тонкой шерсти
животных
Тканые ковры и прочие                5702 49        30, но не менее
текстильные напольные покрытия                     2 ЕВРО за 1 кв. м
ворсовые, нетафтинговые или
нефлокированные, отделанные из
прочих текстильных материалов
Тканые ковры и прочие                5702 51 000    30, но не менее
текстильные напольные покрытия                     2 ЕВРО за 1 кв. м
безворсовые, нетафтинговые или
нефлокированные, неотделанные из
овечьей шерсти или тонкой шерсти
животных
Тканые ковры и прочие                5702 91 000    30, но не менее
текстильные напольные покрытия                     2 ЕВРО за 1 кв. м
безворсовые, нетафтинговые или
нефлокированные, отделанные из
овечьей шерсти или тонкой шерсти
животных
Ковры и прочие текстильные           5703 10        30, но не менее
напольные покрытия тафтинговые,                     2 ЕВРО за 1 кв. м
отделанные или неотделанные из
овечьей шерсти или тонкой шерсти
животных
Ковры и прочие текстильные            5704           30, но не менее
напольные покрытия из войлока,                      2 ЕВРО за 1 кв. м
нетафтинговые или нефлокированные,
отделанные или неотделанные
Ковры и текстильные напольные        5705 00        30, но не менее
покрытия прочие, отделанные                         2 ЕВРО за 1 кв. м
или неотделанные
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Жекелеген кілемдер түрлерінің және басқа да тоқыма еден төсеніштерінің импорты кезінде уақытша қорғау шараларын енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 қарашадағы N 1690 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
"Тауарлар импорты жағдайында iшкi рынокты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы  Z980337_  Заңына сәйкес iшкi рынокта тең бәсекелестiк жағдай жасау және шаруашылық жүргiзушi субъектiнiң өтiнiшi бойынша жүзеге асырылатын анықтауды ескере отырып, отандық өндiрушілердi қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес тауарлардың импортына алты ай мерзiмге уақытша қорғау шаралары енгiзiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi жүргiзiлетiн анықтау рәсiмi аяқталғанға дейiн заңнамада белгiленген тәртiппен тауарлар импортын лицензиялауды қамтамасыз етсiн.
3. Қосымшаға сәйкес мөлшерде Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi депозитке, тауарлар импорты кезiнде қолданылып жүрген кедендiк баждың ставкасынан тыс алынатын уақытша қорғау баждарын енгiзсiн.
4. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Антидемпингтiк бақылау жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжiкстан Республикасының Интеграциялық комитетiн және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін Қазақстан Республикасының уақытша қорғау шараларын енгізетіндігі туралы хабардар етсін.
5. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 9 қарашадағы
N 1690 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін,
оларға қатысты уақытша қорғау баждары енгізілетін
тауарлардың тізбесі
___________________________________________________________________
Тауар атауы            !ТМД СЭҚ ТН   ! Уақытша қорғау
! бойынша     !бажының ставкасы
!тауардың коды!(кедендік құнынан
!             !%-бен не ЕВРО-мен)
________________________________!_____________!___________________
Қылшықты, тафтингiленбеген неме.  5702 31     1 ш.м үшін 30, бірақ,
се флокирленбеген, өңделмеген                  кемінде 2 ЕВРО
қой жүнiнен немесе жануардың
жұқа жүнiнен жасалған тоқылған
кiлемдер және басқа да тоқыма
еден төсенiштерi
Қылшықты, өңделмеген, тафтингi.   5702 39     1 ш.м үшін 30, бірақ,
ленбеген немесе флокирленбеген,                кемінде 2 ЕВРО
басқа да тоқыма материалдардан
жасалған тоқылған кiлемдер және
басқа да тоқыма еден төсенiштерi
Қылшықты, тафтингiленбеген         5702 41     1 ш.м үшін 30, бірақ
немесе флокирленбеген, қой                     кемінде 2 ЕВРО
жүнiнен немесе жануардың
жұқа жүнiнен өңделiп жасалған
тоқылған кiлемдер және басқа да
тоқыма еден төсенiштерi
Қылшықты, тафтингiленбеген         5702 49     1 ш.м үшін 30 бірақ,
немесе флокирленбеген, басқа да                кемінде 2 ЕВРО
тоқыма материалдардан өңделiп
жасалған тоқылған кiлемдер және
басқа да тоқыма еден төсенiштерi
Қылшықсыз, тафтингiленбеген        5702 51 000 1 ш.м үшін 30, бірақ
немесе флокирленбеген, өңделмеген              кемінде 2 ЕВРО
қой жүнiнен немесе жануарлардың
жұқа жүнiнен өңделiп жасалған
тоқылған кiлемдер және басқа да
тоқыма еден төсенiштерi
Қылшықсыз, тафтингiленбеген       5702 91 000 1 ш.м үшін 30, бірақ,
немесе флокирленбеген, қой                     кемінде 2 ЕВРО
жүнiнен немесе жануарлардың
жұқа жүнiнен өңделіп жасалған
тоқылған кiлемдер және басқа да
тоқыма еден төсенiштерi
Тафтингiленген, өңделген немесе   5703 10     1 ш.м үшін 30, бірақ,
өңделмеген, қой жүнiнен немесе                 кемінде 2 ЕВРО
жануарлардың жұқа жүнiнен жасалған
кiлемдер және басқада тоқыма еден
төсенiштерi
Тафтингiленбеген немесе           5704        1 ш.м үшін 30, бірақ
флокирленбеген, өңделген немесе                кемінде 2 ЕВРО
өңделмеген киiзден жасалған
кiлемдер және басқа да тоқыма
еден төсенiштерi
Өңделген немесе өңделмеген        5705 00     1 ш.м үшін 30, бірақ,
кiлемдер және басқа да тоқыма                  кемінде 2 ЕВРО
еден төсенiштерi