О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года N 693
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1707
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года N 693 P990693_ "О дальнейших мерах по поддержке отечественных товаропроизводителей" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 4:
в графе "Заказчик. Наименование и местонахождение объекта;
продукция, ед. измерения" слова "производство хлопчатобумажной и
медицинской ваты, тн" заменить словами "создание производства по
переработке хлопковых семян в пищевое рафинированное масло, тн/сутки";
в графе "Мощность" цифру "1500" заменить цифрой "120";
в графе "Сроки реализации проекта" цифру "1999" заменить словами
"ноябрь 2000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 693 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 қараша N 1707
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Отандық тауар өндірушілерді қолдау жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 693 P990693_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
реттік нөмірі 4-жолда:
"Тапсырыс беруші. Объектінің атауы және орналасқан жері; өнім, өлшем бірл." деген бағандағы "мақта-мата және медициналық мақта өндіру, тн." деген сөздер "Мақта шитінен тазартылған тағам майын ұқсату жөніндегі өндірісті құру, тәулігіне/тн." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қуаттылығы" деген бағандағы "1500" деген сан "120" деген санмен
ауыстырылсын;
"Жобаны іске асыру мерзімі" деген бағандағы "1999" деген сан "2000
жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.