Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1753
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать здание, расположенное по адресу: г. Алматы, ул. Фурманова, 175, в котором размещены филиалы Медицинского центра и санэпидстанции Управления Делами Президента Республики Казахстан, и помещения площадью 6813 кв.м. в здании по адресу: г. Алматы, площадь Республики, 13, ранее занимаемые Республиканским государственным казенным предприятием "Дипломатическая академия Министерства иностранных дел Республики Казахстан", в коммунальную собственность города Алматы.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с Управлением Делами Президента Республики Казахстан и акимом города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по
передаче указанных в пункте 1 настоящего постановления здания и помещений
в коммунальную собственность города Алматы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

Республикалық меншіктің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 23 қараша N 1753
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының Медициналық орталығы мен санитарлық эпидемиялық станциясының филиалдары орналастырылған Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 175 мекен-жайы бойынша ғимарат және бұрын "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Дипломатиялық академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жайғасқан Алматы қаласы, Республика алаңы, 13 мекен-жайы бойынша ғимараттағы алаңы 6813 шаршы метр үй-жай Алматы қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс
Басқармасымен және Алматы қаласының әкімімен келісім бойынша заңнамада
белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген ғимарат пен
үй-жайды Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру жөніндегі қажетті
ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.