О проведении седьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1796
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2000 года N 174 N000174_ "О созыве седьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан организовать проведение седьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана 15 декабря 2000 года в городе Алматы.
2. Финансирование мероприятий по проведению седьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан по программе 38 "Развитие государственного и других языков".
3. Акимам областей и города Астаны обеспечить финансирование
командировочных расходов участников седьмой сессии Ассамблеи народов
Казахстана за счет средств местных бюджетов.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления Правительства
Республики Казахстан возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан Утембаева Е.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Халықтары ассамблеясының жетінші сессиясын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 желтоқсан N 1796
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Халықтары ассамблеясының жетінші сессиясын шақыру туралы" 2000 жылғы 14 қарашадағы N 174 N000174_ өкіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі 2000 жылғы 15 желтоқсанда Алматы қаласында Қазақстан Халықтары ассамблеясының жетінші сессиясын өткізуді ұйымдастырсын.
2. Қазақстан Халықтары ассамблеясының VII сессиясын өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне 2000 жылға арналған республикалық бюджетте 38 "Мемлекеттік тілді және басқа тілдерді дамыту" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен және шегінде жүзеге асырылсын.
3. Облыстардың және Астана қаласының әкімдері жергілікті бюджеттердің
қаражаты есебінен Қазақстан Халықтары ассамблеясының жетінші сессиясына
қатысушылардың іссапарлық шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің осы қаулысының орындалуын
бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Мамандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.