О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года N 499 и от 31 августа 2000 года N 1328
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года N 1807
В соответствии с пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 3 октября 2000 года N 450 P000450_  "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 1995 года N 2066 "Об образовании Ассамблеи народов Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (исключен)
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2000 года N 1328 P001328_  "О подготовке и проведении празднования 10-летия принятия Декларации о государственном суверенитете и Конституционного закона Республики Казахстан "О государственной независимости Республики Казахстан":
в Национальном плане мероприятий празднования 10-летия принятия Декларации о государственном суверенитете и Конституционного закона Республики Казахстан "О государственной независимости Республики Казахстан", утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 28, исключить. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2003 г. N 1180
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 сәуіріндегі N 499 және 2000 жылғы 31 тамыздағы N 1328 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 5 желтоқсан N 1807.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Халықтарының ассамблеясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 1 наурыздағы N 2066 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2000 жылғы 3 қазандағы N 450 Жарлығының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 1180 қаулысымен .
2) "Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге даярлану мен оны өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 тамыздағы N 1328 қаулысына :
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеу іс -шараларының ұлттық жоспарындағы:
реттік нөмірі 28-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 1180 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi