О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1645
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 708а. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ~P020993 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3
ноября 1999 года N 1645
P991645_
"Вопросы Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан" следующее дополнение:
структуру Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан,
утвержденную указанным постановлением, после строки
"Финансово-хозяйственный отдел" дополнить строкой следующего содержания:
"Секретариат Совета по связям с религиозными объединениями".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 мамыр N 708а. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993 қаулысымен. ~P020993
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645
P991645_
қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Кеңсесiнiң құрылымы "Қаржы-шаруашылық бөлiмi" деген
жолдардан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Дiни бiрлестiктермен байланыстар жөнiндегi кеңестiң Хатшылығы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.