Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 1902
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2001 года N 3
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 27
декабря 2000 года N 1902
P001902_
"О выделении средств из резерва
Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 желтоқсандағы N 1902 қаулысын жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 қаңтар N 3
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 желтоқсандағы N 1902
P001902_
қаулысы жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.