О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2001 года N 33
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436
В соответствии с подпунктом 9) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2 после слов "административных государственных служащих"
дополнить словом ", судей";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) слова "квалификационные классы судьям," исключить;
в подпункте 2) после слов "административных государственных служащих"
дополнить словом ", судей";
3) приложение 10 вышеназванного Указа изложить в новой редакции
согласно приложению к настоящему Указу.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 3
июля 2000 года N 414
U000414_
"О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436".
3. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "_____"______2001 года
N _______
Приложение 10
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 1 апреля 1997 года
N 3436
Коэффициенты для исчисления
должностных окладов и пособий для оздоровления
судей Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Перечень       !  Стаж государственной службы в годах
должностей     !----------------------------------------------------------
судей          ! до   ! с 1  ! с 2  !с 3  !с 5  !с 7  !с 9   !с 11  !с 14
Республики     ! года ! до 2 ! до 3 !до 5 !до 7 !до 9 !до 11 !до 14 !до 17
Казахстан      !      !      !      !     !     !     !      !      !
---------------------------------------------------------------------------
Верховный суд
---------------------------------------------------------------------------
Председатель     20,93  21,98  23,03 24,07  25,12 25,75 26,38 27,00  27,63
Председатель     17,59  18,47  19,35 20,23  21,11 21,64 22,17 22,69  23,22
судебной
коллегии
Судья надзорной  16,60  17,43  18,26 19,09  19,92 20,42 20,92 21,41  21,91
коллегии,
секретарь
пленарного
заседания
Судья            15,78  16,57  17,36  18,14 18,93 19,41 19,88 20,35  20,83
---------------------------------------------------------------------------
Областные и приравненные к ним суды
---------------------------------------------------------------------------
Председатель     12,59  13,22  13,85  14,48 15,11 15,49 15,86 16,24  16,62
суда
Председатель     11,85  12,44  13,04  13,63 14,22 14,58 14,93 15,29  15,64
коллегии
Судья            11,11  11,67  12,22  12,78 13,33 13,67 14,00 14,33  14,67
---------------------------------------------------------------------------
Районные и приравненные к ним суды
--------------------------------------------------------------------------
Председатель     7,41   7,78   8,15   8,52  8,89  9,11  9,33  9,56   9,78
суда
Судья            6,67   7,00   7,33   7,67  8,00  8,20  8,40  8,60   8,80
---------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
----------------------------------
!с 17  ! свыше  !
!до 20 ! 20 лет !
----------------------------------
Верховный суд
----------------------------------
Председатель      27,84   28,26
Председатель      23,40   23,75
судебной
коллегии
Судья надзорной   22,08   22,41
коллегии,
секретарь
пленарного
заседания
Судья             20,98   21,30
----------------------------------
Областные и приравненные к ним суды
----------------------------------
Председатель      16,74   17,00
суда
Председатель      15,76   16,00
коллегии
Судья             14,78   15,00
-----------------------------------
Районные и приравненные к ним суды
-----------------------------------
Председатель      9,85    10,00
суда
Судья             8,87     9,00
-----------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Польский В.Ф.)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қаңтар N 33
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436
U973436_
Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436
Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Конституциясы
K951000_
44-бабының
9) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 U973436_ Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2-тармақтағы "әкімшілік мемлекеттік қызметшілер" деген сөздерден кейін ", соттар" деген сөзбен толықтырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "судьяларға біліктілік сыныптары" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшадағы "әкімшілік мемлекеттік қызметшілер" деген
сөздерден кейін ",  соттар" деген сөзбен толықтырылсын;
3) жоғарыда аталған Жарлықтың 10-қосымшасы осы Жарлықтың қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы
Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына өзгерістер енгізу
туралы" 2000 жылғы 3 шілдедегі N 414
U000414_
Жарлығының күші жойылды деп
танылсын.
3. Осы Жарлық 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы "____"__________
N_____ Жарлығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1997 жылғы 1 сәуірдегі
N 3436 Жарлығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы судьяларының
лауазымдық жалақылары мен сауықтыруға арналған жәрдемақыларын
есептеу үшін коэффициенттер
__________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы   Жылдар бойынша мемлекеттік қызмет өтілі
_______________________________________________
судьялары лауазымдарының  1 жылға  1-ден  2-ден  3-тен   5-тен  7-ден
2-ге   3-ке   5-ке    7-ге   9-ға
тізбесі           дейін   дейін  дейін  дейін   дейін  дейін
___________________________________________________________________________
Жоғарғы сот
___________________________________________________________________________
Төраға                    20,93    21,98  23,03  24,07   25,12  25,75
___________________________________________________________________________
Сот алқасының төрағасы    17,59    18,47  19,35  20,23   21,11  21,64
___________________________________________________________________________
Қадағалау алқасының
судьясы, жалпы отырыстың  16,60    17,43  18,26  19,09   19,92  20,42
хатшысы
___________________________________________________________________________
Судья                     15,78    16,57  17,36  18,14    18,93  19,41
___________________________________________________________________________
Облыстық және оларға теңестірілген соттар
___________________________________________________________________________
Соттың төрағасы           12,59     13,22  13,85  14,48   15,11  15,49
___________________________________________________________________________
Алқа төрағасы             11,85     12,44  13,04  13,63   14,22  14,58
___________________________________________________________________________
Судья                     11,11     11,67  12,22  12,78   13,33  13,67
___________________________________________________________________________
Аудандық және оларға теңестірілген соттар
__________________________________________________________________________
Соттың төрағасы           7,41       7,78  8,15   8,52    8,89    9,11
___________________________________________________________________________
Судья                     6,67       7,00  7,33   7,67    8,00    8,20
__________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы   Жылдар бойынша мемлекеттік қызмет өтілі
_______________________________________________
судьялары лауазымдарының   9-дан   11-ден   14-тен    17-ден     20
11-ге   14-ке    17-ге     20-ға    жылдан
тізбесі           дейін   дейін    дейін     дейін    жоғары
___________________________________________________________________________
Жоғарғы сот
___________________________________________________________________________
Төраға                     26,38   27,00    27,63     27,84    28,26
___________________________________________________________________________
Сот алқасының төрағасы     22,17   22,69    23,22     23,40    23,75
__________________________________________________________________________
Қадағалау алқасының
судьясы, жалпы отырыстың   20,92   21,41    21,91     22,08    22,41
хатшысы
___________________________________________________________________________
Судья                      19,88   20,35    20,83     20,98    21,30
___________________________________________________________________________
Облыстық және оларға теңестірілген соттар
___________________________________________________________________________
Соттың төрағасы            15,86   16,24    16,62     16,74    17,00
___________________________________________________________________________
Алқа төрағасы              14,93   15,29    15,64     15,76    16,00
___________________________________________________________________________
Судья                      14,00   14,33    14,67     14,78    15,00
___________________________________________________________________________
Аудандық және оларға теңестірілген соттар
__________________________________________________________________________
Соттың төрағасы            9,33    9,56     9,78      9,85     10,00
___________________________________________________________________________
Судья                      8,40    8,60     8,80      8,87     9,00
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.