Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерств внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2001 года N 84
В целях повышения эффективности служебной деятельности строевых подразделений полиции по охране дипломатических представительств, аккредитованных в Республике Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие "Кузет" Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем присоединения к нему государственного учреждения "Полк полиции по охране дипломатических представительств Главного управления внутренних дел г. Алматы".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 485 P990485_ "О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Кузет" Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 157) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 21, следующего содержания:
"21. Дочернее государственное предприятие "Медеу" РГП "Кузет" МВД
Республики Казахстан г. Алматы".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағынысындағы ұйымдардың кейбір мәселелері"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 қаңтар N 84
Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық өкілдіктерді күзету жөніндегі полицияның саптық бөлімшелері қызметтік іс-әрекетінің тиімділігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "КҮЗЕТ" республикалық мемлекеттік кәсіпорны оған "Алматы қаласы Ішкі істер бас басқармасының дипломатиялық өкілдіктерді күзету жөніндегі полиция полкы" мемлекеттік мекемесін қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі "КҮЗЕТ" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 485 P990485_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 15, 157-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
21-жолмен толықтырылсын:
"21. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі "КҮЗЕТ"
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы қаласы "МЕДЕУ" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны".
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.