О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 126. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 892
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652 "О пользовании сотовой связью" следующее дополнение:
пункт 1 после слов "Помощнику Президента Республики Казахстан" дополнить словами "Председателю Конституционного Совета Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 қаңтар N 126. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.02. N 892 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ұялы байланысты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "Қазақстан Республикасы Президентінің Көмекшісіне," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасына," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі