Некоторые вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2001 года N 151
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 марта 2004 г.  N 260 )
2. Утвердить прилагаемые:
1)  (исключен)
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 марта 2004 г.  N 260 .
3. Признать утратившими силу пункты 1, 2, 3, 4, 8  постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 677 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 21, ст. 238).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2001 года N 151
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1.  (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578 (порядок введения в действие см.  п.3 ).
2.  (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578 (порядок введения в действие см.  п.3 ).
3.  (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г.  N 1120 )
4.  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 14 июля 2006 года N  674 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 қаңтар N 151
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттiк органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.03.2004 N 260 қаулысымен.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.03.2004 N 260 қаулысымен;
2) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 03.03.2004 N 260 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегі агенттiгінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 6 мамырдағы N 677 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 21, 238-құжат) 1, 2, 3, 4, 8-тармақтарының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 30 қаңтардағы
N 151 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы
күрес жөніндегі комитеті туралы
ереже
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.03.2004 N 260 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 30 қаңтардағы
N 151 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12 N 578 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12 N 578 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28 N 1120 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.14. N  674 (қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.12.2014 № 1315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).