О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1999 года N 218
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2001 года N 206
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 9 октября 2000 года N 459 U000459_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1999 года N 218 P990218_ "О дисциплинарных советах областей, городов Астаны и Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 61) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1 слова "координацию деятельности которых осуществляет Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с коррупцией" заменить словами "контролирует и проверяет работу которых Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы". < *>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 декабря 2002 г. N 1311 .
2. Дисциплинарным советам областей, городов Астаны и Алматы в месячный срок привести свои нормативные правовые акты в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 наурыздағы N 218 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 8 ақпан N 206
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 9 қазандағы N 459  Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының тәртiптiк кеңестерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 10 наурыздағы N 218  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 8, 61-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы қызметiн үйлестiрудi жүзеге асырып отыратын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегі агенттігі жұмысын бақылайтын және тексеретiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
<*> (абзацы 3-60)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 1311  қаулысымен.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының тәртiптiк кеңестерi өздерiнiң нормативтiк құқықтық кесiмдерiн бiр айлық мерзiмде осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі