О внесении дополнения и изменений в постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1981 года № 182
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2001 года № 254. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1148
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях сохранения и восстановления уникальных ленточных боров Прииртышья, выполняющих важные защитные функции и имеющих особую экологическую, научную, культурную и рекреационную ценность, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1981 года N 182 "Об уточнении существующего деления лесов Казахской ССР на группы и отнесении их к категориям защитности" следующие дополнение и изменения:
в приложении N 2 к указанному постановлению:
1) в разделе "Особо ценные лесные массивы":
графы 1, 2, 3 дополнить словами:
"Восточно-Казахстанская Бегеневское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира 75570
Бородулихинское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     50443
Букебаевское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     64731
Долонское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     96321
Жанасемейское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     87823
Канонерское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     45930
Морозовское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     30507
Новошульбинское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     45506
Семипалатинское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                     95762
Итого                             592593
Павлодарская                     Бескарагайское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                    134714
Шалдайское государственное
учреждение по охране лесов и
животного мира                    143247
Итого                             277961
Всего по категории                883105";
2) в разделе "Запретные полосы лесов, защищающие нерестилища ценных
промысловых рыб":
в графах 1, 2, 3 слова:
"Семипалатинская         Долонский лесхоз                      2292
Иртышский лесхоз                      7000
Новошульбинский лесхоз                1460
Жанасемейский лесхоз                   350
Семипалатинский лесхоз                 748
Итого                                11850"
исключить;

Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1981 жылғы 17 сәуірдегі N 182 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 ақпандағы N 254 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1148 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Маңызды қорғаныш міндеттерін атқаратын әрі ерекше экологиялық,
ғылыми, мәдени және рекреациялық құндылығы бар Ертіс бойындағы бірегей ен
тоғайларды сақтау және қалпына келтіру мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақ КСР ормандарын топтарға бөлуді және оларды қорғаныш
санаттарына жатқызуды нақтылау туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1981
жылғы 17 сәуірдегі N 182 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулының N 2 қосымшасына:
1) "Ерекше құнды орман алқаптары" бөлімінде:
1, 2, 3-бағандар:
"Шығыс Қазақстан  Беген орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   75570
Бородулиха орман және
жануарлар дүниесін қорғау
жөніндегі мемлекеттік мекемесі         50443
Бөкебай орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   64731
Долан орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   96321
Жаңасемей орман және
жануарлар дүниесін қорғау
жөніндегі мемлекеттік мекемесі         87823
Канонер орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   45930
Морозов орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   30507
Новошульба орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   45506
Семей орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   95762
Жиыны                                  592593
Павлодар               Бесқарай орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   134714
Шалдай орман және жануарлар
дүниесін қорғау жөніндегі
мемлекеттік мекемесі                   143247
Жиыны                                  277961
Санаты бойынша барлығы                 883105"
деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Ауланатын құнды балықтардың көбею ортасын қорғаушы тыйым салынған
орман белдеулері" бөлімінде:
1, 2, 3-бағандардағы:
"Семей     Долан орман шаруашылығы               2292
Ертіс орман шаруашылығы               7000
Новошульба орман шаруашылығы          1460
Жаңасемей орман шаруашылығы            350
Семей орман шаруашылығы                748
Жиыны                                 11850"
деген сөздер алынып тасталсын;

3) в разделе "Леса зеленых зон вокруг городов, других населенных
пунктов и промышленных предприятий":
в подразделе "а) Лесохозяйственная часть":
в графах 1, 2, 3 слова:
"Семипалатинская     Бородулихинский лесхоз                    113
Жанасемейский лесхоз                     7021
Иртышский лесхоз                         4633
Канонерский лесхоз                        240
Новошульбинский лесхоз                    245
Семипалатинский лесхоз                  12592
Итого                                   24844"
исключить;
в подразделе "б) Лесопарковая часть":
в графах 2, 3 слова:
"Бородулихинский лесхоз                    93
Жанасемейский лесхоз                    2292
Канонерский лесхоз                       115
Семипалатинский лесхоз                  3333
Новошульбинский лесхоз                   121
Итого                                   6677"
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

3) "Қалалар, басқа да елді мекендер және өнеркәсіп кәсіпорындары
маңындағы жасыл аймақ ормандар" бөлімінде:
"а) Орман шаруашылығы бөлігі" деген бөлімшеде:
1, 2, 3-бағандардағы:
"Семей     Бородулиха орман шаруашылығы           113
Жаңасемей орман шаруашылығы           7021
Ертіс орман шаруашылығы               4633
Канонер орман шаруашылығы              240
Новошульба орман шаруашылығы           245
Семей орман шаруашылығы              12592
Жиыны                                24844"
деген сөздер алынып тасталсын;
"б) Орман-бақ бөлігі" деген бөлімшеде:
2, 3-бағандардағы:
"Бородулиха орман шаруашылығы           93
Жаңасемей орман шаруашылығы           2292
Канонер орман шаруашылығы              115
Семей орман шаруашылығы               3333
Новошульба орман шаруашылығы           121
Жиыны                                 6677"
деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.
"