О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 251
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2001 года N 263
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 251 P000251_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 1999 года N 187" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 7, ст. 92) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Соглашения о сотрудничестве по формированию единого (общего) образовательного пространства Содружества Независимых Государств, утвержденном указанным постановлением:
абзац третий строки, порядковый номер 1, исключить.
2. Настоящий постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 ақпандағы N 251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 ақпан N 263
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 10 тамыздағы N 187 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 ақпандағы N 251  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 7, 92-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының бірыңғай (ортақ) білім кеңістігін қалыптастыру жөніндегі ынтымақтастық туралы келісімді жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарындағы:
реттік нөмірі 1-жолдың үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі