О передаче Казенного предприятия "Центральный стадион" в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 289
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в установленном порядке в коммунальную собственность города Алматы Казенное предприятие "Центральный стадион" Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с акимом города Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить передачу Предприятия из республиканской собственности в коммунальную собственность.
3. Акиму города Алматы принять меры по реализации настоящего постановления.
4. Внести изменения в следующие постановления Правительства Республики Казахстан:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 P981141_ "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371):
в приложении 3 к указанному постановлению строку, порядковый номер
178, исключить.
5. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 18 декабря 1997 года N 1809 "О казенном Предприятии
"Центральный стадион" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 57, ст. 511).
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

"Орталық стадион" қазыналық кәсіпорнын Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 ақпан N 289
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Орталық стадион" қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) белгіленген тәртіппен Алматы қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Алматы қаласының әкімімен бірлесіп, Кәсіпорынды заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беруді қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласының әкімі осы қаулыны іске асыру жөніндегі шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай қаулыларына өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектілерге қатысты мемлекеттік меншік түрлері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 P981141_ қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат):
көрсетілген қаулыға 3-қосымшадағы реттік нөмірі 178-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. "Орталық стадион" қазыналық кәсіпорны туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1809 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 57, 511-құжат) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі