О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года N 313
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1327 P981327_ "О мерах по развитию отрасли электронной и электротехнической промышленности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 448) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению слова "Совместное
предприятие "Веснет" (город Павлодар)" и "Акционерное общество
"Казэнергокабель" (город Павлодар)" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 1 наурыз N 313
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Электрондық және электр техникалық өнеркәсіптің салаларын дамыту
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23
желтоқсандағы N 1327
P981327_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1998 ж., N 49, 448-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы "Веснет" бірлескен кәсіпорны
(Павлодар қаласы)" және "Қазэнергокабель" акционерлік қоғамы (Павлодар
қаласы)" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.