О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2001 года N 338. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 807.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2001 года N 338 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 807
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477   P980477_   "О Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 134) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
1) ввести в состав Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан в области науки, техники и образования при Правительстве Республики Казахстан:
в Президиум Комиссии:
Тасмагамбетова                 - Заместителя Премьер-Министра
Имангали Нургалиевича            Республики Казахстан, председателем
Бектурганова                   - Министра образования и науки
Нуралы Султановича               Республики Казахстан, сопредседателем
Жолдасбекова                   - ректора Евразийского
Мырзатая Жолдасбековича          государственного университета
имени Л.Н. Гумилева Министерства
образования и науки Республики
Казахстан (по согласованию)
Шукпутова                      - Министра природных ресурсов и
Андаря Маулешевича               охраны окружающей среды Республики
Казахстан
членом Комиссии:
Mасимова                       - Министра транспорта и коммуникаций
Карима Кажимкановича             Республики Казахстан;
2)строку:
"Школьник                      - Министр энергетики, индустрии и
Владимир Сергеевич               торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя"
изложить в следующей редакции:
"Школьник                      - Заместитель Премьер-Министра
Владимир Сергеевич               Республики Казахстан - Министр
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, сопредседатель";
3) вывести из указанного состава Комиссии: Кушербаева Крымбека Елеуовича, Даукеева Серикбека Жусупбековича, Буркитбаева Серика Минаваровича, Озганбаева Омирзака Озганбаевича, Садыкова Токмухамеда Сальменовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 наурыз N 338. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 807 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.  N 807  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының ғылым, техника және білім беру саласындағы мемлекеттік сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы  Үкіметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477  P980477_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 15, 134-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Қазақстан Республикасының Ғылым, техника және білім беру саласындағы мемлекеттік сыйлықтары жөніндегі комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Комиссияның төралқасына:
Тасмағамбетов           - Қазақстан Республикасы
Иманғали Нұрғалиұлы       Премьер-Министрінің
орынбасары, төраға
Бектұрғанов             - Қазақстан Республикасының
Нұралы Сұлтанұлы          Білім және ғылым министрі,
тең төраға
Жолдасбеков             - Қазақстан Республикасы Білім
Мырзатай Жолдасбекұлы     және ғылым министрлігінің
Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия
мемлекеттік университетінің
ректоры (келісім бойынша)
Шоқпытов                - Қазақстан Республикасының
Андарь Мәулешұлы          Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрі
Комиссия мүшелігіне:
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы         Көлік және коммуникациялар
министрі;
2) мына жол:
"Школьник               - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич        Энергетика, индустрия және сауда
министрі, төрағаның орынбасары"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Школьник               - Қазақстан Республикасы
Владимир Сергеевич        Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, тең төраға";
3) Комиссияның көрсетілген құрамынан Қырымбек Елеуұлы Көшербаев, Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев, Серік Мінәуарұлы Бүркітбаев, Өмірзақ Озғанбайұлы Озғанбаев, Тоқмұхамед Сәлменұлы Садықов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі