О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 194
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 381
В целях обеспечения комплексного развития столицы Республики
Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10
февраля 2000 года N 194
P000194_
"О генеральном плане развития города
Астаны" следующее изменение:
пункты 2, 4 и 6 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 194 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 наурыз N 381
Қазақстан Республикасы астанасының кешенді дамуын қамтамасыз ету
мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласын дамытудың бас жоспары туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 194
P000194_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
2, 4 және 6-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.