О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 года N 195 и от 2 декабря 1997 года N 1671
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2001 года N 438
В соответствии с пунктом 18 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 года N 195 P970195_ "Об установлении коэффициента к базовым ставкам земельного налога";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1997 года N 1671 P971671_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1997 года N 195".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 ақпандағы N 195 және 1997 жылғы 2 желтоқсандағы N 1671 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 сәуір N 438
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ қаулысының 18-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Жер салығының базалық ставкаларына коэффициент белгілеу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 ақпандағы N 195
P970195_
қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 ақпандағы N 195
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997
жылғы 2 желтоқсандағы N 1671
P971671_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.