О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 января 2001 года N 87 и от 9 февраля 2001 года N 214
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 452. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 сентября 2002 г. N 1031
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2001 года N 87 P010087_ "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан":
в Положении о Комитете по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 12 дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) в пределах своей компетенции составлять протоколы об административных правонарушениях;";
дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Председатель и его заместители в пределах своей компетенции
рассматривают дела об административных правонарушениях и налагают
административные взыскания.";
2) (подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК
от 11 января 2002 г. N 39
P020039_
)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 қаңтардағы N 87 және 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулыларына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 сәуір N 452. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.18. N 1031 қаулысымен.~P021031
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері"
туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 қаңтардағы N 87
P010087_
қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік сатып алу жөніндегі комитеті туралы ережеде:
12-тармақ мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) өзінің құзыреті шегінде әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы
хаттамаларды жасайды;";
мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. Төраға және оның орынбасарлары өздерінің құзыреттері шегінде
әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарайды және әкімшілік жазалар
қолданады.";
2)
<*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.01.11. N 39
қаулысымен.
P020039_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.