О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1961 и от 30 декабря 2000 года N 1963
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 492
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1961 P001961_ "О привлечении открытым акционерным обществом "Казпочта" негосударственного внешнего займа под государственную гарантию Республики Казахстан":
в абзаце втором пункта 1 цифру "2000" заменить цифрой "2001";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 P001963_ "Об утверждении Программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы"(САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 631):
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Транспорт и связь" в строке, порядковый номер
11:
в строке "Размер гарантии" в графе 9 цифру "9,00" исключить, графу 10
дополнить цифрой "9,00";
в строке "Всего":
в строке "Размер гарантии" в графе 9 цифру "254,40" заменить цифрой
"245,40";
в строке "Размер гарантии" в графе 10 цифру "219,66" заменить цифрой
"228,66".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1961 және 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 сәуір N 492
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазпочта" ашық акционерлік қоғамының Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігімен мемлекеттік емес сыртқы заем тартуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1961 P001961_ қаулысына:
1-тармақтың екінші абзацындағы "2000" деген сан "2001" деген санмен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 P001963_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасына 3-қосымшада:
"Көлік және байланыс" салалық секторында реттік нөмірі 11-жолда:
"Кепіл мөлшері" деген жолдың 9-бағанындағы "9,00" деген сан  алынып
тасталсын, 10-бағаны "9,00" деген санмен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолдағы:
"Кепіл мөлшері" деген жолдың 9-бағанындағы "254,40" деген сан
"245,40" деген санмен ауыстырылсын.
"Кепіл мөлшері" деген жолдың 10-бағанындағы "219,66" деген сан
"2228,66" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.