Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О беженцах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2001 года N 537
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать проект Закона Республики Казахстан "О беженцах" из
Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

"Босқындар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 сәуір N 537
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Босқындар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарылып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.