О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2001 года N 539. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037   P971037_   "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ и услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие дополнения:
приложение 4 к указанному постановлению дополнить строками следующего содержания:
"Круглые лесоматериалы  из 4403 10-4403 20* Министерство природных ресурсов
хвойных пород                               и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Древесина               из 4401 10 000*     Министерство природных
топливная в виде                            ресурсов и охраны окружающей
бревен хвойных                              среды Республики Казахстан".
пород
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении 30 дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 сәуір N 539. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037   P971037_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 4-қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қылқан          4403 10-нан - 4403 20*    Қазақстан
жапырақты                                  Республикасының
тұқымдастардың                             Табиғи ресурстар
жұмыр ағаш                                 және қоршаған
материалдары                               ортаны қорғау
министрлігі
4401 10 000*-нан
Қылқан                                     Қазақстан
жапырақты                                  Республикасының
тұқымдастардың                             Табиғи ресурстар
бөрене түріндегі                           және қоршаған
отындық сүректері                          ортаны қорғау
министрлігі".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап 30 күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі