О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года N 90
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 703. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 529
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 года N 90 P950090_ "О создании Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра (МНТЦ)" следующие изменения:
1) состав Межведомственного научно-технического совета по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению;
2) в Положении о Межведомственном научно-техническом совете по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце третьем подпункта 5.1 пункта 5 слова "Министерство науки - Академию наук" заменить словами "Министерство энергетики и минеральных ресурсов";
в пункте 6: слова "Министерство науки и новых технологий" заменить словами "Министерство энергетики и минеральных ресурсов";
в пункте 7: слова "Министром науки - Президентом Академии наук" заменить словами "Министром энергетики и минеральных ресурсов";
в абзаце третьем пункта 8 слова "Министерством науки - Академией наук" заменить словами "Министерством энергетики и минеральных ресурсов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 2001 года N 703
Состав
Межведомственного научно-технического совета по координации
деятельности, связанной с осуществлением проектов
Международного научно-технического центра
Школьник Владимир Сергеевич - Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, председатель;
Нефедов Петр Петрович - вице-Министр энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
заместитель председателя;
Тусупбаева Магрипа Аубакировна - начальник отдела международного
сотрудничества со странами СНГ, Ближнего
Востока, Азии и Африки Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь;
Абсаметов Малис Кудысович - директор Департамента науки Министерства
образования и науки Республики Казахстан;
Ахметов Тлеукен Зейнекенович - советник Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Джутабаев Амантай Балтабаевич - начальник Департамента вооружения
Министерства обороны Республики
Казахстан;
Ескендиров Турсынгали - начальник Управления технической защиты
Кажимуратович и правового обеспечения государственных
секретов Агентства Республики Казахстан
по защите государственных секретов;
Жантикин Тимур Мифтахович - Председатель Комитета по атомной
энергетике Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
Жарменов Абдрасул Алдашевич - генеральный директор Республиканского
государственного предприятия
"Национальный центр по комплексной
переработке минерального сырья
Республики Казахстан";
Казыханов Ержан Хозеевич - директор Департамента многостороннего
сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан;
Калюжный Вячеслав Афанасьевич - директор Департамента международного
права и протокола Министерства юстиции
Республики Казахстан;
Карибаев Ержан Габбасович - первый заместитель Председателя Комитета
геологии и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Нюсупов Саят Нурмухамедович - вице-президент, директор Департамента
интеллектуальной собственности закрытого
акционерного общества "Республиканский
инновационный фонд" (по согласованию);
Сапелкин Александр - начальник отдела Комитета национальной
Александрович безопасности Республики Казахстан (по
согласованию);
Шарбаков Алтай Жиенбаевич - заместитель главного государственного
врача Республики Казахстан.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 90 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 мамыр N 703. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі Ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 90 P950090_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі Ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңестің құрамы қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру жөніндегі Ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес туралы ережеде:
5-тармақтың 5.1.-тармақшасының үшінші абзацындағы "Ғылым министрлігі-Ғылым академиясы" деген сөздер "Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Ғылым және жаңа технологиялар министрлігінің" деген
сөздер "Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің" деген
сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "Ғылым министрі-Ғылым академиясының президенті" деген
сөздер "Энергетика және минералдық ресурстар министрі" деген сөздермен
ауыстырылсын;
8-тармақтың үшінші абзацындағы "Ғылым министрлігі-Ғылым академиясы"
деген сөздер "Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 24 мамырдағы
N 703 қаулысына
қосымша
Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО)
жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметті үйлестіру
жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңестің
Құрамы
Школьник - Қазақстан Республикасы Премьер-
Владимир Сергеевич Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, төраға;
Нефедов - Қазақстан Республикасының
Петр Петрович Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі, төрағаның
орынбасары;
Түсіпбаева - Қазақстан Республикасының
Мағрипа Әубәкірқызы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі ТМД, Таяу
Шығыс, Азия және Африка
елдерімен халықаралық
ынтымақтастық бөлімінің
бастығы, хатшы;
Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Тілеукен Зейнекенұлы Министрінің орынбасары -
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің кеңесшісі;
Әбсәметов - Қазақстан Республикасының Білім
Малис Құдысұлы және ғылым министрлігі Ғылым
департаментінің директоры;
Ескендіров - Қазақстан Республикасының
Тұрсынғали Қажымұратұлы Мемлекеттік құпияларды қорғау
жөніндегі агенттігі мемлекеттік
құпияларды техникалық қорғау
және құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының бастығы;
Жантикин - Қазақстан Республикасының
Тимур Мифтахұлы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Атом
энергетикасы жөніндегі комитетінің
төрағасы;
Жәрменов - "Қазақстан Республикасының
Әбдірасул Алдашұлы минералдық ресурстарын кешенді
қайта өңдеу жөніндегі ұлттық
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының
бас директоры;
Жотабаев - Қазақстан Республикасының
Амантай Балтабайұлы Қорғаныс министрлігі Қару-жарақ
департаментінің бастығы;
Қазыханов - Қазақстан Республикасының
Ержан Хозеұлы Сыртқы істер министрлігі Көпжақты
ынтымақтастық департаментінің
директоры;
Калюжный - Қазақстан Республикасының Әділет
Вячеслав Афанасьевич министрлігі Халықаралық құқық
және хаттама департаментінің
директоры;
Кәрібаев - Қазақстан Республикасының
Ержан Ғаббасұлы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Геология
және жер қойнауын қорғау комитеті
төрағасының бірінші орынбасары;
Нүсіпов - "Республикалық инновациялық қор"
Саят Нұрмұхаметұлы жабық акционерлік қоғамының
вице-президенті, Санаткерлік
меншік департаментінің директоры
(келісім бойынша);
Сапелкин - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Александр Александрович қауіпсіздік комитетінің бөлім
бастығы (келісім бойынша);
Шарбақов - Қазақстан Республикасы мемлекеттік
Алтай Жиенбайұлы бас дәрігерінің орынбасары.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.