О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1935 и от 30 декабря 2000 года N 1963
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 747
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1935 P001935_ "О привлечении Республиканским государственным предприятием "Казакстан темiр жолы" негосударственного внешнего займа под государственную гарантию Республики Казахстан":
в подпункте 1) пункта 2 цифру "2000" заменить цифрой "2001";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря
2000 года N 1963
P001963_
"Об утверждении Программы государственных
инвестиции Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики
Казахстан, 2000 г., N 56, ст.631):
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Транспорт и связь" в строке, порядковый номер
16:
в строке "Размер гарантии":
в графе 9 цифру "27,40" исключить;
графу 10 дополнить цифрой "27,40";
в строке "Всего":
в строке "Размер гарантии":
в графе 9 цифру "245,40" заменить цифрой "218,00";
в графе 10 цифру "228,66" заменить цифрой "256,06".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1935 және 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 мамыр N 747
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігімен мемлекеттік емес сыртқы заемын тартуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1935 P001935_ қаулысына:
2-тармақтың 1) тармақшасындағы "2000" деген сан "2001" деген санмен
ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік
инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963
P001963_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасына 3-қосымшада:
"Көлік және байланыс" салалық секторында реттік нөмірі 16-жолда:
"Кепіл мөлшері" деген жолда:
9-бағандағы "27,40" деген сан алынып тасталсын;
10-баған "27,40" деген санмен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
"Кепіл мөлшері" деген жолда:
9-бағандағы "245,40" деген сан "218,00" деген санмен ауыстырылсын;
10-бағандағы "228,66" деген сан "256,06" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.