О привлечении займа Азиатского Банка Развития для финансирования проекта реконструкции дороги регионального значения Алматы-Бишкек (Казахстанский компонент)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2001 года N 755
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить привлечение займа Азиатского Банка Развития (далее - кредитор) в форме заключения соглашения о займе на сумму 52 000 000 (пятьдесят два миллиона) долларов США для финансирования проекта реконструкции дороги регионального значения Алматы-Бишкек (Казахстанский компонент) (далее - проект).
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке от имени Правительства Республики Казахстан заключить соответствующее соглашение о займе с кредитором.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
декабря 2000 года N 1963
P001963_
"Об утверждении Программы
государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП
Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 631) следующие изменения:
в приложении 2 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Транспорт и связь" в строке, порядковый номер
52:
в строке "Всего":
в графе 6 цифру "112,87" заменить цифрой "99,87";
в графе 11 цифру "100,17" заменить цифрой "87,17";
в строке "заем АБР":
в графе 6 цифру "65,00" заменить цифрой "52,00";
в графе 11 цифру "59,50" заменить цифрой "46,50";
в итоговом разделе:
в строке "Всего":
в графе 6 цифру "2532,43" заменить цифрой "2519,43";
в графе 11 цифру "913,94" заменить цифрой "900,94";
в строке "Всего из внешних источников":
в графе 6 цифру "2080,34" заменить цифрой "2067,34";
в графе 11 цифру "789,08" заменить цифрой "776,08";
в строке "займы":
в графе 6 цифру "1894,39" заменить цифрой "1881,39";
в графе 11 цифру "763,81" заменить цифрой "750,81".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)

Аймақтық маңызы бар Алматы-Бішкек жолын қайта жаңарту жобасын (Қазақстандық құрамдас бөлігі) қаржыландыру үшін Азия Даму Банкінің заемын тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 маусым N 755
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Аймақтық маңызы бар Алматы-Бішкек жолын қайта жаңарту жобасын (Қазақстандық құрамдас бөлігі) (бұдан әрі - жоба) қаржыландыру үшін 52 000 000 (елу екі миллион) АҚШ доллары сомасына заем туралы келісім жасасу нысанында Азия Даму Банкінің (бұдан әрі - несие беруші) заемын тарту мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан несие берушімен заем
туралы тиісті келісім жасассын.
3. "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік
инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963
P001963_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған Мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына 2-қосымшада:
"Көлік және байланыс" салалық секторында, реттік нөмірі 52-жолда:
"Барлығы" деген жолдағы:
6-бағандағы "112,87" деген сан "99,87" деген санмен ауыстырылсын;
11-бағандағы "100,17" деген сан "87,17" деген санмен ауыстырылсын;
"АДБ заемы" деген жолдағы:
6-бағандағы "65,00" деген сан "52,00" деген санмен ауыстырылсын;
11-бағандағы "59,50" деген сан "46,50" деген санмен ауыстырылсын;
жиынтық бөлімде:
"Барлығы" деген жолдағы:
6-бағандағы "2532,43" деген сан "2519,43" деген санмен ауыстырылсын;
11-бағандағы "913,94" деген сан "900,94" деген санмен ауыстырылсын;
"Сыртқы көздерден барлығы" деген жолдағы:
6-бағандағы "2080,34" деген сан "2067,34" деген санмен ауыстырылсын;
11-бағандағы "789,08" деген сан "776,08" деген санмен ауыстырылсын;
"заемдар" деген жолдағы:
6-бағандағы "1894,39" деген сан "1881,39" деген санмен ауыстырылсын;
11-бағандағы "763,81" деген сан "750,81" деген санмен ауыстырылсын;
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.