4. Журнал "The   "The Тех Reports Руды             2601, 2610
Тех Reports"  Со.,Ltd.",Япония
Цветные металлы  7401-7419,7501-
7508,7601-7616,
7801-7806,7901-
7907,8001-8007,
8103
Ферросплавы      7202
Прокат черных
металлов         7201, 7203-7229
5. Журнал        "CRU Publishing
"Steel WEEK"  Ltd.",           Прокат
Великобритания   черных металлов  7201, 7203-7229
6. Журнал "Цена  ООО "Цена-       Хлебные злаки    1001-1008
Дайджест",    Информ",
бюллетень     Россия
"Ценовая                       Хлопок           5201-5204
информация" -
приложение к
журналу "Цена                  Руды             2601, 2610
Дайджест"
7. Информационный   Россия      Хлебные злаки    1001-1008
бюллетень о
состоянии
продовольствен-
ного рынка в
регионах России              Сахар             1701
Министерства
сельского
хозяйства
Российской
Федерации
-------------------------------------------------------------------
8. Platt's Crude Oil  ! The McGraw-Hill ! Нефть          !  2709
Marketwire            ! Companies,      !                !
! Великобритания  !                !
-------------------------------------------------------------------
9. Platt's European   ! The McGraw-Hill ! Нефтепродукты  !  2710
Marketscan            ! Companies,      !                !
! Великобритания  !                !
-------------------------------------------------------------------
10. Platt's Clean     ! The McGraw-Hill ! Услуги по      !    -
Tankerwire            ! Companies,      !транспортировке !
! Великобритания  !нефтепродуктов  !
!                 !танкером        !
-------------------------------------------------------------------
11. Platt's Dirty     ! The McGraw-Hill !Услуги по       !    -
Tankerwire            ! Companies,      !транспортировке !
! Великобритания  !нефти танкером  !
-------------------------------------------------------------------
12. Platt's Neft      ! The McGraw-Hill !Нефть           !   2709
Trader                ! Companies,      !----------------!---------
! Великобритания  !Нефтепродукты   !   2710
-------------------------------------------------------------------
13. Gas Daily         ! The McGraw-Hill !Газы нефтяные и !   2711
! Companies,      !углеводороды    !
! Великобритания  !газообразные    !
!                 !прочие          !
-------------------------------------------------------------------
14. Экспорт нефти     ! Petroleum       !Нефть           !   2709
! Argus,          !--------------------------
! Великобритания  !Нефтепродукты   !   2710
-------------------------------------------------------------------

4.  "The Тех      "The Тех Reports      Кендер           2601, 2610
Reports"     Co.,Ltd.",
журналы      Жапония               Түсті металдар
7401-7419,7501-
7508,7601-7616,
7801-7806,7901-
7907,8001-8007,
8103
Ферроқорытпалар  7202
Қара металдар
прокаты          7201,
7203-7229
5.  "SteelWEEK"    "CRU Publishing
журналы         Ltd.",              Қара металдар
Ұлыбритания         прокаты          7201,
7203-7229
6. "Баға дайджестi" "Баға - ақпарат"    Дәндi дақылдар   1001-1008
журналы, "Баға       ЖШҚ, Ресей         ______________   1001-1008
дайджесті" журналына                    Мақта            5201-5204
қосымша "Баға                           ______________
ақпараты" бюллетенi                     Кендер           2601, 2610
7. Ресей Федерациясы Ауыл               Дәндi дақылдар   1001-1008
шаруашылығы министрлiгiнiң
Ресей өңiрлерiндегi азық-   Ресей
түлiк рыногының жай-күйi
туралы ақпараттық бюллетенi             Қант             1701 <*>
8. Platt's Crude     The McGraw-Нill    Мұнай             2709
Оil Marketwire       Companies.
Ұлыбритания
__________________________________________________________________
9. Platt's European  The McGraw-Hill    Мұнай өнiмдерi    2710
Marketscan           Companies
Ұлыбритания
__________________________________________________________________
10. Рlаtt's Clean    The McGraw-Hill    Мұнай өнiмдерiн     -
Tankerwire           Companies,         танкермен
Ұлыбритания        тасымалдау
жөнiндегi қызмет
көрсетулер
__________________________________________________________________
11. Platt's Dirty    The McGraw-Hill    Мұнайды             -
Tankerwire           Companies,         танкермен
Ұлыбритания        тасымалдау
жөніндегі қызмет
көрсетулер
__________________________________________________________________
12. Platt's Neft     The McGraw-Hill    Мұнай              2709
Trader               Companies,        ___________________________
Ұлыбритания        Мұнай өнімдері     2710
__________________________________________________________________
13. Gas Daily        The McGraw-Hill    Мұнайлы            2711
Companies,         газдар және
Ұлыбритания        газ тектес
көмiрсутектер
басқалар
__________________________________________________________________
14. Мұнай экспорты   Petroleum          Мұнай              2709
Argus,             ___________________________
Ұлыбритания        Мұнай өнімдері     2710
__________________________________________________________________

15. Нефтепанорама     ! Petroleum       !Нефть           !   2709
! Argus,          !Нефтепродукты   !   2710
! Великобритания  !Газы нефтяные и !   2711
!                 !углеводороды    !
!                 !газообразные    !
!                 !прочие          !
-------------------------------------------------------------------
16. Metal-pages       ! Metal-pages     !Титан и изделия !   8108
! Limited,        !из него         !
! Великобритания  !                !
-------------------------------------------------------------------
17. Cotton Outlook    ! Cotlook Limited,!Хлопок          !5201-5204
! Великобритания  !                !
-------------------------------------------------------------------
18. The Liverpool     ! The Liverpool   !Хлопок          !5201-5204
Cotton Services       ! Cotton Services !                !
Limited               ! Limited,        !                !
! Великобритания  !                !
-------------------------------------------------------------------
19. Alumina           ! CRU             !Оксид алюминия  !   2818
! International   !                !
! Limited,        !                !
! Великобритания  !                !
-------------------------------------------------------------------
20. Автомо-            Фирма             Автотранспортные    8702,
бильный                "Евротакс",       средства, ввозимые  8703
каталог                Германия          с территории
"SUPERSCHWACKE"                          Европейских стран
___________________________________________________________________

15. Мұнай панора.    Petroleum Argus,   Мұнай              2709
масы             Ұлыбритания        ___________________________
Мұнай өнімдері     2710
___________________________
Мұнайлы газдар     2711
және газ тектес
көмiрсутектер
басқалар
__________________________________________________________________
16. Metal-pages      Metal-pages        Титан және одан    8108
Limited,           жасалған
Ұлыбритания        бұйымдар
__________________________________________________________________
17. Cotton Outlook   Cotlook Limited,   Мақта             5201-5204
Ұлыбритания
__________________________________________________________________
18. The Livеrрооl    The Liverpool      Мақта             5201-5204
Cotton Services      Cotton Services
Limited              Limited,
Ұлыбритания
__________________________________________________________________
19. Alumina          CRU                Алюминий оксидi    2818
International
Limited,
Ұлыбритания
__________________________________________________________________
20. "SUPERSCHWACKE"   "Евротакс"   Еуропа елдерiнiң 8702,
автомобиль каталогы    фирмасы,     аумағынан әкелiнетiн 8703
Германия     автокөлiк құралдары
__________________________________________________________________
ЕСКЕРТУ. Тізбеге өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 236 қаулысымен , 2003 жылғы 11 тамыздағы N 797 қаулысымен , 2003.10.31. N 1086 қаулысымен , 2005.01.25. N 54 қаулысымен .