Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2001 года N 910
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан
P001726_
"О введении в действие Закона
Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте", внесенный
постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N
1726.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолдануға енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 шілде N 910
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 қарашадағы N 1726
P001726_
қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіндегі "Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
қолдануға енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы қайтарып
алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.