О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 931
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам миграции
Внести дополнения в следующие законодательные акты Республики
Казахстан:
1. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2337 U952337_ "О правовом положении иностранных граждан в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 9-10, ст. 68; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 184; Закон Республики Казахстан от 16 марта 2001 г. Z010164_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" от 20 марта 2001 г. и "Казахстанская правда" от 20 марта 2001 г.):
часть вторую статьи 28 после слов "органов внутренних дел" дополнить
словами "в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан".
2. В Закон Республики Казахстан от 13 декабря 1997 г.
Z970204_
"О
миграции населения" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N
24., ст. 341):
дополнить статьей 29-1 следующего содержания:
"Статья 29-1. Выдворение за пределы Республики Казахстан
Выдворение иммигрантов за пределы Республики Казахстан осуществляется
в случаях и в порядке, определяемом законодательством о правовом положении
иностранцев и лиц без гражданства.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)

"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне көші-қон мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 шілде N 931
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне көші-қон мәселелері
бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне
көші-қон мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының мынадай заң актілеріне толықтырулар
енгізілсін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының құқықтық жағдайы туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2337 U952337_ заң күші бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 9-10, 68-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 184-құжат; 2001 жылғы 20 наурызда "Егемен Қазақстан" және 2001 жылғы 20 наурызда "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне көші-қон мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 наурыздағы Z010164_ Заңы):
28-баптың екінші бөлігіндегі "ішкі істер органдарының" деген сөздердің алдынан "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған тәртіппен жүргізіледі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. "Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы
13 желтоқсандағы
Z970204_
Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1997 ж., N 24, 341-құжат):
мынадай мазмұндағы 29-1-баппен толықтырылсын:
"29-1-бап. Қазақстан Республикасынан тысқары шығару
Иммигранттарды Қазақстан Республикасынан тысқары шығару шетелдіктер
мен азаматтығы жоқ адамдардың құқықтық жағдайы туралы заңдармен
айқындалатын жағдайларда және тәртіппен жүзеге асырылады".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.