О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 года N 979
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2001 года N 988
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 года N 979 P960979_ "О взимании налога на добавленную стоимость по разнице в ставках при таможенном оформлении продукции, ввозимой из государств-участников Содружества Независимых
Государств" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 308).
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 июля 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 7 тамыздағы N 979 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 шілде N 988
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерден
әкелінетін өнімді кедендік ресімдеу кезінде ставкалардағы айырмашылық
бойынша қосылған құнға салық салу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1996 жылғы 7 тамыздағы N 979
P960979_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 308-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы 2001 жылғы 1 шілдеден бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.