О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2001 года N 1017
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1
апреля 1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29
декабря 2000 года N 1950
P001950_
"О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики
Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды":
по администратору 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
в программе 75 "Обеспечение обороноспособности страны":
по подпрограмме 31 "Содержание воинских частей" цифру "10509182"
заменить цифрой "10824882";
по подпрограмме 35 "Обеспечение воинских частей горюче-смазочными
материалами" цифру "1297700" заменить цифрой "982000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 тамыз N 1017
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуірдегі
Z990357_
Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясында:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі" әкімшісі бойынша:
76 "Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
31 "Әскери бөлімдерді ұстау" кіші бағдарламасы бойынша "10509182"
деген сан "10824882" деген санмен ауыстырылсын;
35 "Әскери бөлімдерді жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету"
кіші бағдарламасы бойынша "1297700" деген сан "982000" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.