О создании дочернего предприятия "Казакстан темір жолы Финанс Б.В."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года N 1071
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию "Казакстан
темір жолы" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
создать дочернее предприятие "Казакстан темір жолы Финанс Б.В.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

"Қазақстан темір жолы Қаржы Б.В." еншілес кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 тамыз N 1071
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің
"Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына "Қазақстан
темір жолы Қаржы Б.В." еншілес кәсіпорнын құруға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.