О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 745
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1080
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 31 мая 2001 года N 745
P010745_
"О выделении средств из
резерва Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 мамырдағы N 745 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 тамыз N 1080
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 мамырдағы N 745
P010745_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.