О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 23
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2001 года N 1105
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6
января 2000 года N 23
P000023_
"О мерах по усилению контроля за
деятельностью хозяйствующих субъектов, занятых сбором (заготовкой),
хранением, переработкой и реализацией лома и отходов цветных и черных
металлов" следующие изменение и дополнения:
в пункте 1 слова "энергетики, индустрии" заменить словом "экономики";
в пункте 3:
после слов "вывоза лома и отходов" дополнить словами "черных и";
после слов "вывоза лома и отходов цветных металлов" дополнить словами
"по кодам ТН ВЭД СНГ 7204* , 740400*";
после слов "бывших в употреблении," дополнить словами "по
кодам ТН ВЭД СНГ 7302, 8607*";
после слов "только железнодорожным" дополнить словами "и морским";
после слов "провозе лома и отходов" дополнить словами "черных и";
дополнить примечаниями следующего содержания:
"* Номенклатура товара определяется как кодом, так и наименованием
товара.
* Ограничение экспорта по видам транспорта на указанные товары не
применяется в отношении стран-членов Европейского Союза".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 23 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 тамыз N 1105
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинаумен (дайындаумен), сақтаумен, өңдеумен және сатумен айналысатын шаруашылық субъектілерінің қызметін бақылауды күшейту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 23 P000023_ қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы "Энергетика, индустрия" деген сөздер "Экономика" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"7616 99 100" деген сандардан кейін "қара және" деген сөздермен толықтырылсын;
"түсті металдардың сынықтары мен қалдықтарын," деген сөздердің
алдынан "7204*, 740400 ТМД СЭҚ ТН кодтары бойынша" деген сөздермен
толықтырылсын;
"сондай-ақ" деген сөздерден кейін "7302, 8607* ТМД СЭҚ ТН кодтары
бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
"тек қана темір жол" деген сөздерден кейін "және теңіз" деген
сөздермен толықтырылсын;
"Түсті металдардың" деген сөздер "Қара және түсті металдардың" деген
сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы ескертпелермен толықтырылсын:
"* Тауар номенклатурасы тауардың кодымен де, атауымен де белгіленеді.
* Көрсетілген тауарлардың тасымалдау түрлеріне экспортты шектеу
Еуропалық Одаққа мүше елдерге қатысты қолданылмайды".
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.