О реорганизации государственного учреждения "Алматинское областное управление казначейства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2001 года N 1114
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585 U010585_ "О переносе административного центра Алматинской области" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Алматинское областное
управление казначейства" путем присоединения к нему государственного
учреждения "Талдыкорганский городской отдел казначейства".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая
1999 года N 534
P990534_
"Некоторые вопросы Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1999 г., N 17, ст. 179) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 50, исключить.
3. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые
меры по реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

"Алматы облыстық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 тамыз N 1114
Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы облысының әкімшілік орталығын көшіру туралы" 2001 жылғы 14 сәуірдегі N 585 U010585_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы облыстық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі оған
"Талдықорған қалалық қазынашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесін қосу
жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің
кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы
6 мамырдағы N 534
P990534_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1999 ж., N 17, 179-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 50-жол алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі осы қаулыны іске асыру
жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.