О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1998 года N 391
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2001 года N 1117
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28
апреля 1998 года N 391
P980391_
"Вопросы обеспечения безопасности на
транспорте" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 13, ст. 109) следующие
изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по обеспечению безопасности
на транспорте:
Нуркадилова Заманбека Калабаевича    -  Председателя Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным
ситуациям,
председателем комиссии
Белоног Анатолия Александровича      -  заместителя Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
здравоохранения, Главного
государственного санитарного врача
Республики Казахстан
Джакупова Кабибуллу Кабеновича       -  первого вице-Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Донакова Талгата Советбековича       -  первого вице-Министра юстиции
Республики Казахстан
Жумагулова Бахытжана Турсыновича     -  первого вице-Министра образования
и науки Республики Казахстан
Кесикбаева Султангали Кабденовича    -  директора Департамента
финансирования государственных
органов Министерства финансов
Республики Казахстан
Кусаинова                            -  Председателя Комитета
Абельгазы Калиакпаровича                автомобильных дорог Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Мамина Аскара Узакбаевича            -  вице-Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Мурзабекова Нуркарима Тулеутаевича   -  Председателя Комитета дорожной
полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Кулмаханова Ш.К., Дурумбетова Е.Е.,
Ваисова М.К., Карибжанова Х.С., Кравчука А.В., Омарова Г.Б., Бахмутову
Е.Л., Чердабаева Т.Б., Ахметова А.С.;
строки:
"Бижанов Н.К.                        -  первый заместитель Председателя
Комитета Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям,
заместитель председателя Комиссии
Мусатаев М.Х.                        -  заместитель Министра (вице-
Министр) экологии и природных
ресурсов Республики Казахстан
Оглов В.В.                           -  Директор Департамента по
госнадзору за ЧС и горному надзору
Комитета Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Петров В.В.                          -  заместитель Председателя Комитета
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Шарипов К.Ш.                         -  директор Центра медицины катастроф
Министерства образования, культуры
и здравоохранения Республики
Казахстан
Адамова Алма Бериккожаевна           -  главный специалист Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям"
изложить в следующей редакции:
"Бижанов Нурахмет Кусаинович         -  первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям,
заместитель председателя комиссии
Мусатаев Мурат Хабдылжаппарович      -  вице-Министр природных ресурсов
и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Оглов Вадим Валерьевич               -  Директор Департамента по
государственному надзору за
чрезвычайными ситуациями,
техническому и горному надзору
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Петров Валерий Викторович            -  заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Шарипов Кайтпас Шарипович            -  директор Центра медицины и
катастроф Агентства Республики
Казахстан по делам здравоохранения
Адамова Алма Бериккожаевна           -  главный специалист Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям, секретарь
комиссии".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 сәуірдегі N 391 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 тамыз N 1117
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 сәуірдегі N 391
P980391_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 13, 109-құжат)
мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі ведомствоаралық
комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Нұрқаділов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше
Заманбек Қалабайұлы             жағдайлар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, комиссия төрағасы
Белоног                       - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович          Денсаулық сақтау ісі жөніндегі
агенттігі төрағасының, Қазақстан
Республикасы Бас мемлекеттік
санитарлық дәрігерінің орынбасары
Жақыпов                       - Қазақстан Республикасының
Қабиболла Қабенұлы              Көлік және коммуникациялар
бірінші вице-министрі
Донақов                       - Қазақстан Республикасының
Талғат Советбекұлы              Әділет бірінші вице-министрі
Жұмағұлов                     - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Тұрсынұлы              Білім және ғылым бірінші вице-
министрі
Кесікбаев                     - Қазақстан Республикасының
Сұлтанғали Қабденұлы            Қаржы министрлігі Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру
департаментінің директоры
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының
Әбілғазы Қалиақпарұлы           Көлік және коммуникациялар
министрлігі Автомобиль жолдары
комитетінің төрағасы
Мамин                         - Қазақстан Республикасының
Асқар Ұзақбайұлы                Көлік және коммуникациялар вице-
министрі
Мырзабеков                    - Қазақстан Республикасының Ішкі
Нұркәрім Төлеутайұлы            істер министрлігі Жол полициясы
комитетінің төрағасы;
көрсетілген құрамнан Шалбай Құлмаханұлы Құлмаханов, Еркін Ермекұлы
Дүрімбетов, Мерей Құрманұлы Уәйісов, Қайрат Сәлімұлы Кәрібжанов, Александр
Васильевич Кравчук, Ғазиз Берлешұлы Омаров, Тимур Баймолдаұлы Шырдабаев
шығарылсын;
мына жолдар:
"Бижанов Н.Қ.                 - Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөніндегі
комитеті төрағасының бірінші
орынбасары, Комиссия төрағасының
орынбасары
Мұсатаев М.Х.                 - Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
министрінің орынбасары (вице-
министр)
Оглов В.В.                    - Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар жөніндегі комитетінің
Төтенше жағдайларды мемлекеттік
қадағалау және кен қадағалау
жөніндегі департаментінің
директоры
Петров В.В.                   - Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөніндегі
комитеті төрағасының орынбасары
Шәріпов Қ.Ш.                  - Қазақстан Республикасы Білім,
мәдениет және денсаулық сақтау
министрлігінің Апаттар медицинасы
орталығының директоры
Адамова                       - Қазақстан Республикасы Төтенше
Алма Берікқожақызы              жағдайлар жөніндегі агенттігінің
бас маманы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Бижанов                      - Қазақстан Республикасының
Нұрахмет Құсайынұлы             Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігі төрағасының бірінші
орынбасары, комиссия төрағасының
орынбасары
Мұсатаев                      - Қазақстан Республикасының
Мұрат Қабділжаппарұлы           Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау вице-министрі
Оглов                         - Қазақстан Республикасының
Вадим Валерьевич                Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігі Төтенше жағдайларды
мемлекеттік қадағалау, техникалық
және тау-кен қадағалау жөніндегі
департаментінің директоры
Петров                        - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович              Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Шәріпов                       - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Қайтпас Шәріпұлы                сақтау ісі жөніндегі агенттігі
Апаттар медицинасы орталығының
директоры
Адамова                       - Қазақстан Республикасы Төтенше
Алма Берікқожақызы              жағдайлар жөніндегі агенттігінің бас
маманы, комиссия хатшысы".

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.