О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года N 1159. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях устойчивого обеспечения города Астаны овощами и картофелем Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 P010534_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 186) следующие дополнения: в Плане мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", утвержденном указанным постановлением: в разделе 7 "Продовольственное снабжение и потребительский рынок": в строке, порядковый номер 7.1., графу 2 дополнить словами "и восстановить овощехранилища в г.Астане"; дополнить строкой, порядковый номер 7.6., следующего содержания: "7.6. Рассмотреть Информация Акимы города Ноябрь, возможность Правительству Астаны и 2002 г. оказания содействия в Республики Акмолинской восстановлении площадей Казахстан области закрытого грунта на территории акционерного общества "Заречное" для производства ранних овощей ". 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қыркүйек N 1159. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Астана қаласын көкөніспен және картоппен тұрақты қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 P010534_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 186-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін: көрсетілген қаулымен бекітілген "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарындағы: "Азық-түлікпен жабдықтау және тұтыну рыногі" деген 7-тарауда: реттік нөмірі 7.1.-жолдағы 2-баған "ұйымдастыру" деген сөзден кейін "және Астана қаласында көкөніс сақтау қоймаларын қайта қалпына келтіру" деген сөздермен толықтырылсын; мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7.6.-жолмен толықтырылсын: "7.6. Ерте пісетін көкөніс Қазақстан Астана 2002 өндіру үшін "Заречное" Республикасының қаласының жылғы акционерлік қоғамының Үкіметіне ақпарат және қараша аумағында жабық жер Ақмола алқабын қайта қалпына облысының келтіруге көмек көрсету әкімдері мүмкіндігін қарастыру ". 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А. Қасымбеков Б.А.