Об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения здания по улице Ленина, 36 в городе Каркаралинске
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года N 1160
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Карагандинской области, согласованное с Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения здания, расположенного по адресу: город Каркаралинск, улица Ленина, 36, в связи с утратой историко-культурной ценности.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қарқаралы қаласындағы Ленин көшесі, 36 бойынша ғимаратты жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімінен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қыркүйек N 1160
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қарқаралы қаласы, Ленин көшесі, 36 мекен-жайы бойынша орналасқан
ғимаратты тарихи-мәдени құндылығының жойылуына байланысты жергілікті
маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімінен шығару туралы
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігімен келісілген Қарағанды облысы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.