Об отзыве проекта Закона Республики Казахстан "О коммерческой тайне" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2001 года N 1172
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О коммерческой тайне", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2000 года N 1104.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

"Коммерциялық құпия туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 қыркүйек N 1172
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 шілдедегі N 1104
қаулысымен енгізілген "Коммерциялық құпия туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.