О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1180. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 538) следующие изменения:
в Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением: в главе 9 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы": в разделе 1 "Совершенствование законодательства, укрепление правовой базы борьбы с преступностью": в строке, порядковый номер 6.1: в графе 2 слова "Положения о средних специальных организациях образования" заменить словами "Правил организации деятельности специальных организаций образования"; в графе 3 слова "Проект постановления" заменить словом "Приказ"; в графе 4 слово "АБНН" исключить; в графе 5 слова "1 квартал" заменить словами "3 квартал"; строку, порядковый номер 6.2 исключить; в строке, порядковый номер 6.3: графу 2 изложить в следующей редакции: "Об утверждении Правил организации деятельности общеобразовательных школ в исправительных учреждениях"; в графе 3 слова "Проект постановления" заменить словами "Совместный приказ"; графу 4 изложить в следующей редакции: "МВД, МОН, МЮ"; в графе 5 слова "2 квартал" заменить словами "3 квартал". 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Склярова И.В., Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қыркүйек N 1180. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 538-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 9-тараудағы: "Заңнаманы жетілдіру, қылмысқа қарсы күрестің құқықтық базасын нығайту" деген 1-бөлімде: реттік нөмірі 6.1-жолда: 2-бағандағы "Орта арнайы білім беру ұйымдары" деген сөздер "арнайы білім беру ұйымдарының қызметін ұйымдастыру" деген сөздермен ауыстырылсын; 3-бағандағы "Қаулының жобасы" деген сөздер "Бұйрық" деген сөзбен ауыстырылсын; 4-бағандағы "НЕКА" деген сөз алынып тасталсын; 5-бағандағы "1 тоқсан" деген сөздер "3 тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын; реттік нөмірі 6.2-жол алынып тасталсын; реттік нөмірі 6.3-жолда: 2-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Түзеу мекемелерінде жалпы білім беретін мектептердің қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы"; 3-бағандағы "Қаулының жобасы" деген сөздер "Бірлескен бұйрық" деген сөздермен ауыстырылсын; 4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "ІІМ, БҒМ, ӘдМ"; 5-бағандағы "2 тоқсаны" деген сөздер "3 тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А., Қасымбеков Б.А.