О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 января 2000 года N 135 и от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1182
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) (подпункт исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2004 года N 673 );
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950  P001950_   "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 5 "Другие виды медицинской помощи":
цифру "889 878" заменить цифрой "568 721";
по администратору 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения":
цифру "334 020" заменить цифрой "12 863";
программу "37 "Судебно-медицинская экспертиза 321 157" и подпрограмму "30 Центр судебной медицины и его территориальные подразделения 321 157" исключить;
в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
цифру "6 028 678" заменить цифрой "6 349 835";
по администратору 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения":
цифру "5 928 678" заменить цифрой "6 249 835";
дополнить программой и подпрограммой следующего содержания:
"37 Судебно-медицинская экспертиза 321 157;
30 Центр судебной медицины и его территориальные подразделения 321 157";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 5 "Другие виды медицинской помощи":
по администратору 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения":
программу "37 Судебно-медицинская экспертиза" и подпрограмму "30 Центр судебной медицины и его территориальные подразделения Содержание" исключить;
в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения":
дополнить программой и подпрограммой следующего содержания:
"37 Судебно-медицинская экспертиза;
30 Центр судебной медицины и его территориальные подразделения Содержание".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 қаңтардағы N 135 және 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қыркүйек N 1182
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) <*>
2) "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан  Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат):
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
5 "Медициналық көмектің басқа түрлері" ішкі функциясында:
"889 878" деген сан "568 721" деген санмен ауыстырылсын;
612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі
агенттігі" әкімшісі бойынша:
"334 020" деген сан "12 863" деген санмен ауыстырылсын;
"37 Сот-медициналық сараптамасы 321 157" бағдарламасы және "30 Сот медицина орталығы және оның аумақтық бөлімшелері 321 157" кіші
бағдарламасы алынып тасталсын;
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
"6 028 678" деген сан "6 349 835" деген санмен ауыстырылсын;
612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша:
"5 928 678" деген сан "6 249 835" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бағдарламамен және кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"37 Сот-медициналық сараптамасы 321 157;
30 Сот медицина орталығы және оның аумақтық бөлімшелері 321 157";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
5 "Медициналық көмектің басқа түрлері" ішкі функциясында:
612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша:
"37 Сот-медициналық сараптамасы" бағдарламасы және "30 Сот медицинасы орталығы және оның аумақтық бөлімшелері Ұстау" кіші бағдарламасы алынып тасталсын;
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы бағдарламамен және кіші бағдарламамен
толықтырылсын:
"37 Сот-медициналық сараптамасы;
30 Сот медицинасы орталығы және оның аумақтық бөлімшелері Ұстау".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.19. N 673   қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі