Об отзыве проекта Закона Республики Казахстан из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1183
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании ответственности работодателя за причинение вреда жизни и здоровью работника при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 761.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қыркүйек N 1183
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісіндегі Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы N 761 қаулысымен
енгізілген "Еңбек (қызмет) міндеттерін атқару кезінде қызметкердің өмірі
мен денсаулығына зиян келтіргені үшін жұмыс берушінің жауапкершілігін
міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы қайтарып
алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.